Ürünlerimiz

ALLENTOWN INC.
Çalışma Kabinleri

Phantom BDS


Phantom Bedding Atık İstasyonu

Phantom BDS

Phatom Atık İstasyonu


Phantom Hayvan Transfer İstasyonu gibi Phantom Atık İstasyonu da tek bir ECM motoruyla çalışır. Sessiz ve minimum titreşim ile ECM motor teknolojisi, Phantom Atık İstasyonunu günümüzde piyasadaki en enerji tasarruflu üniteler haline getiren birçok özellikten sadece bir tanesidir.


Kontayner Partikül Islah Sistemi


Phantom BDS - Container Particulate Reclamation System (CPRS)- sistemi kafeslerin boşaltılması sırasında herhangi bir pisliğin veya alerjenlerin atık haznesinden çıkmasını önler. Piyasadaki diğer istasyonlardan farklı olarak, CPRS, alerjenlerin ve kalıntıların odaya girmesini önlemeye yardımcı olur ve bu sayede siz ve personeliniz için daha güven bir çalışma ortamı yaratır.


Ergonomik


Phantom BDS, daha büyük boyutlu bir gövdeye uyum sağlamak için daha büyük bir çalışma yüzeyine, bedding malzemesini yakalama kolaylığı için eğimli bir yüzeye ve önceki modele göre aydınlatmada da iki kat fazla alana sahiptir.

****Lütfen detaylı bilgi için kataloğu (PDF) indirin@Phantom @Hayvantransferistasyonu @hayvantranfer @kafesdeğişim @deneyhayvanı @farekafes