Ürünlerimiz

ALLENTOWN INC.
IVC Kafes Sistemleri

BCU-2


Sızdırmaz Negatif Havalandırmalı IVC

Bio Containment Unit (sealed negative ventilated)


Patentli 4 Nokta Sızdırmazlık (sealed)


Allentown BCU-2 sisteminden bir kafesi çıkardığınızda, hem kafes hem de raf mühürlenir. Kafesleri raftan çıkardıktan sonra otomatik olarak sızdırmaz hale getirilen kafesler ve raf üzerindeki hızlı ayırma kavrama sistemi ile bu gerçekleştirilir. Dört noktalı sızdırmazlık sistemi, patentli ve Allentown çözümlerinden başka hiçbir yerde bulunamayacak kadar yenilikçidir. ABD Patenti 6,308,660.


SMARTDOCK Teknolojisi


Smartdock teknolojisi sayesinde ne kafesin ne de ızgaranın yanlış yerleştirilmesi veya temazsızlık olması mümkün değildir. Smartdock teknolojoji BCU (BSL3) kafes sistemin tam bir sızdırmazlıkla çalışmasını garanti eder.


10 veya 20 Saat Yedek Batarya


Tamamen kapalı bir sistem olan Allentown BCU-2 ünitesi, güç kesintileri veya acil durum hallerinde bir bateri yedeklenmesini gerektirir. 10 veya 20 saatlik acil durum yedekleme gücü, blower destekleme, kablosuz izleme ve alarm ile BCU-2 sistemi, laboratuvar personelinin acil durumlarda hayvanların refahını sağlamak için yeterli zaman tanır.


Kolay Kafes Çıkarma ve Sağlık Kontrolleri


BCU-2 kolay ve pürüzsüz bir şekilde kafesleri çıkarma ve takmanızı sağlar, bu sayede hayvanlarınız için daha az stress ve titreşim sağlar. Yenilikçi kızaklar sayesinden, hayvanların rutin kontrolleri sırasında kafesleri raklardan tamamen çıkartmanız gerekmez, bu da hayvan gözlemini daha kolay ve daha hızlı hale getiriyor.****Lütfen daha detaylı bilgi için kataloğu (PDF) indirin.@IVCkafes @BCU-2 @Biocontainmentcages @Sealedventalation @IVCcages @BSL3 @doğanyaşambilimleri