Ürünlerimiz

A.CO An Allentown Company
Kafes Yıkama Sistemeleri

CBW130 Kabin Tipi Kafes Yıkama Sistemi


CBW-E130 Kabin Tipi Kafes Yıkama Makinası

CBW-E130 ve CBW-E130EL Dolap Yıkayıcılar, hayvan araştırma tesislerinde yaygın olarak kullanılan tüm ekipmanları yıkamak için geliştirilmiştir. Yıkama odası pürüzsüz ve kendi kendini temizler. Yıkama ve durulama için ayrı ve bağımsız döner kollar, tüm yıkama yüzeylerini yıkama haznesinin tabanından ve tepesinden kaplayacak şekilde tasarlanmıştır.

Özel sunum tepsileri ve ara raf nedeniyle, bu büyüklükteki makine için piyasadaki en yüksek çıktıdır.

Yıkama tankı filtreleri ve pompa filtreleri, temizlik için kolayca çıkarılabilir.

CBW-E130 XL versiyonu, Tavşan ve Gine Domuz kafeslerinin dikey konumda yıkanabileceği daha yüksek bir yıkama odası sunar.

Makine, deterjan için bir dozlama pompası ve durulama yardımcıları için ikinci bir pompa ile donatılmıştır. Nötralizasyon veya dezenfektan için ek bir dozlama pompası ile yükseltilebilir.

Kapasite:

T2L Kafesler / T2L Kafes Sistemi
>200 kafes / 100 sistem 1 saatte
>1500 kafes / 700 sistem 1 günde

(kafes sistemi= kafes + ızgara + üst kapak)


Suluk 250/350ml
>700/saat
>5500 suluk/gün


Çok Yönlülük

CBW-E130 Kabin Yıkayıcıları, her biri çoklu konfigürasyona sahip 3 farklı modelde mevcuttur.

CBW-E130

Orta ölçekli hayvan tesisleri için profesyonel ve etkili bir çözüm sağlayan standart makine. Prosedürlerinizin farklı ekipman için belirli bir yıkama döngüsü gerektirdiği farklı kullanımlar için kurulabilir.

CBW-E130XL

Standart modelimizle aynı özelliklere sahiptir, ancak kemirgen kafeslerin ve büyük hayvan kafeslerinin yıkanmasına izin veren daha yüksek bir yıkama haznesi vardır. Birden fazla tür barındıran hayvan tesisleri için esnek ve verimli bir çözüm.

CBW-E130EL

Daha standart hale getirilmiş yıkama çevirimleriyle kemirgenleri barındıran tesislerde en ekonomik yatırım yaklaşımını sunar.****Lütfen daha detaylı bilgi için kataloğu (PDF) indirin.


@kafesyıkamamakinası @kafes @kafesyıkama @farekafesyıkama @cagewashers @ratkafes