Ürünlerimiz

A.CO An Allentown Company
Kafes Yıkama Sistemeleri

BW60 Şişe/Suluk Yıkama Sistemi


Suluk/Şişe Yıkama Ünitesi

BW 60-Cap ve BW 60-DD Şişe Yıkayıcılar, Laboratuar Hayvanları Barındırma Sistemleri ile kullanılan şişeleri yıkamak için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Makinenin tüm parçaları ve bileşenleri, yeterli kalınlık ve dış kaplama sateniyle AISI 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Bu makinelerin kurulumu kolaydır ve özel sarf malzemesi veya bağlantıya ihtiyaç yoktur.

Yıkama alanına erişim, BW 60-Cap için üst kapağı kaldırarak veya BW 60-DD için birbirine kenetlenmiş iki kapıdan birini kaldırarak gerçekleştirilir. İki kilitli kapı mevcuttur. Bir elektromekanik cihaz, döngü esnasında kapının kazara açılmasını önler ve / veya zorla açılma durumunda çevirimi durdurur. Yıkama haznesi, kirli / temiz kurulum için negatif basınçta tutulabilir.

Tüm Seçenekler ve Aksesuarlar

BW 60-Cap ve BW 60-DD Şişe Yıkayıcılar, benzersiz bir şişe işleme sistemi oluşturmak için kapsamlı bir dizi seçenek ve aksesuarla donatılabilir:

Şişe Boş Modülü
Şişe Decapping Sistemi
Şişe Dolum Modülü
Manuel veya Otomatik Doldurma Kafası

Tüm modüller, yıkama odanıza mükemmel şekilde uyacak şekilde birden fazla boyutta mevcuttur.****Lütfen daha detaylı bilgi için kataloğu (PDF) indirin.
#şişeyıkama #sulukyıkama #kafesyıkama #şişedolum #bottlewasher #doğanyaşambilimleri @kafes #deneyhayvanları